• O nas

Cześć! Jesteśmy Grumpy Geeks! 

Zapewne spotkaliśmy się na jednym z polskich konwentów, ale jeśli jakimś cudem trafiasz do nas zupełnie z zewnątrz, powinniśmy się czym prędzej zapoznać! Przed tobą wiecznie naburmuszony i zgryźliwy Pan Wiking (aka Patryk) oraz upaćkany farbą, niepoprawnie gadatliwy Buu (aka Kuba). Jesteśmy dwójką kumpli, którzy wbrew zdrowemu rozsądkowi i wszelkim opiniom o 'branży' postanowili otworzyć manufakturę koszulek dedykowanych geekom.

Wszystkie wzory i nadruki wykonujemy własnoręcznie. Od rozkminiania grafiki, przez mieszanie farb i naciąganie sit, aż po finalny nadruk, pakowanie i sprzedaż (zarówno w internetach, jak i na konwentach) - każda GG koszulka powstaje w 100% w zaciszu (sic!) naszego małego, przydomowego warsztatu.

Podobnie jak Wy jesteśmy GEEKAMI. W obrębie naszych zainteresowań znajdują się filmy, książki, TOLKIEN, komputery (oraz - o zgrozo... konsole), gry wideo, planszówki, internetowe memy, TOLKIEN, seriale, s-f, techniczne nowinki, TOLKIEN... Słowem wszystko, co mieści się w obrębie szeroko pojętej geeksfery. Pochłaniamy całe tony kontentu każdego dnia i stosunkowo niedawno udało się nam zgłębić arkana tajemnej wiedzy, jaką bez wątpienia jest sitodruk. Zaczęliśmy od robienia koszulek dla siebie (naszą pierwszą ramkę sklepaliśmy z dwóch listewek oraz kawałka starej firanki), ale wkrótce potem (głównie dzięki pozytywnym opiniom napływającym od znajomych) postanowiliśmy rozwinąć warsztat i podzielić się naszymi pracami z szerszą publicznością.

Jesteśmy totalnie zajawieni każdą naszą koszulką, a widok geeków odzianych w nasze teszerty jest dla nas najlepszą nagrodą.

 

imageimage

Grumpy Geeks robią to co lubią i lubią to co robią.
Dołącz do nas!